Náš příběh

Tak se trochu odhalíme...

Jsme dvě holky, optičky, kámošky a také matky puberťáků, které se jednoho dne rozhodly, že půjdou za svým snem. Cesta byla dlouhá a trnitá, ale jakmile padlo první rozhodnutí, tak se věci tak nějak začaly skládat samy. Zdá se, že Vesmír je nám nakloněn. Získaly jsme skvělé prostory v centru Plzně, navrhly si vlastní interiér a naši chlapi vypomohli s realizací. V prvních měsících nás přišlo podpořit spoustu přátel a známých a celkový rozjezd se podařil na výbornou. Tímto všem moc děkujeme. 

Po prvním rozkoukávání se na optickém trhu jsme zjistili, že nás to obě táhne k určitému odlišení se od jiných, letitých optik v centru. Hledaly jsme proto značky, které by tak nějak ladily s našim srdcem. Máme rády kvalitu, barevnost, odvahu, občas trochu rebelie, ale i eleganci, přírodu a ekologii. A to vše promítáme do obrub, které pro vás vybíráme převážně od italských, španělských či francouzských návrhářů. 

Jak už to bývá...hned první oslovená obchodní zástupkyně byla od firmy Carl Zeiss a na spolupráci jsme si plácly téměř okamžitě. Produkty této firmy nás nadchly, stejně tak sortiment a celkový přístup. Mile nás překvapily i ceny, které rozhodně nepatří k těm nejvyšším a kvalita je jednoznačná. Jejich krásný modrý antireflex současně s extra tvrdou vrstvou slaví velký úspěch u našich zákazníků. V nabídce máme tedy tradiční čočky jednoohniskové i multifokální, čiré, zabarvovací, sluneční, ale také zajímavé novinky, jako jsou čočky proti oslnění DriveSafe, kancelářské čočky či tzv.protiúnavové čočky pro časté uživatele digitálních zařízení. 

My 2 v GO 2...

Barbora Straková DiS.

jednatel / oční optik


Ing.Zlata Soukupová DiS.

optik / optometrista