Brýlové čočky

Pečujeme o Vaše oči s těmi nejlepšími

Vychutnejte si pocit perfektního vidění s kvalitními brýlovými čočkami ...

Cesta za dobrým viděním není složitá, pokud se svěříte do naší odborné péče. Vždy Vám nabídneme několik možností, které nejlépe pomohou korigovat vaši zrakovou vadu a zajistí maximální komfort při nošení brýlí. Nabízíme brýlové čočky české výroby, které představují vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Váš životní styl, způsob nošení brýlí a v neposlední řadě i estetická stránka brýlových čoček, to vše je pro nás důležité.  

Dále spolupracujeme firmou Rodenstock a Carl Zeiss. Zaměřujeme se na zde na vysoce specifické požadavky zákazníků a hledáme pro ně ty nejvhodnější čočky pro jejich náročné požadavky na dokonalé vidění. 

Speciální čočky nejen pro řidiče

Máme vyzkoušeno na vlastní kůži. Žádné jiné čočky neposkytují takový komfort vidění za všech  světelných podmínek. Redukují oslnění a přináší řidiči nejlepší zrakový vjem za šera a v noci. Oči jsou chráněny před odrazy světel protijednoucích aut a díky nim daleko lépe zaostříte na vše, co potřebujete pro bezpečné řízení. Brýlové čočky jsou dostupné v jednoohniskové i progresivní variantě a váš zážitek z jízdy nebude ničím rušen. Dojeďte do cíle bezpečně.

Relaxační brýlové čočky

Brýlové čočky Display  bojují proti zrakové únavě při používání digitálních zařízení. Je vám mezi 30-45 lety? Pracujete často s počítačem? Komunikujete s přáteli na sociálních sítích? Pak jsou to čočky právě pro Vás. 

Syndrom počítačového vidění postihuje mnohé z nás. Neustálé zaostřování do blízka vede k nadměrné zátěži očí, bolestem hlavy a k celkové únavě. Řešením jsou čočky, které umožňují lehké a pohodlné zaostřování na všechny vzdálenosti a elimunují tyto nepříznivé projevy spojené s naším zrychleným způsobem života. 

Progresivní brýlové čočky

Ostré vidění na všechny vzdálenosti....

Vývoj progresivních brýlových čoček jde v posledních letech cestou vysoké individualizace. Vybrat čočku přesně na míru danému uživateli je radost pro každého optika. Během vaší návštěvy  musíme o vás zjistit spoustu věcí. To vše je důležité pro kvalitní a komfortní vidění.